Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcjonerskie wydanie Epic Mickey 2: Siła Dwóch z figurką i pamięcią USB

W Polsce bonusy dla zamawiających przed premierą.

GAME, brytyjska sieć sklepów z grami, opublikowała informacje na temat kolekcjonerskiej edycji Epic Mickey 2: The Power of Two. CDP.pl nie planuje wydania tego zestawu w Polsce, ale szykuje prezenty dla graczy zamawiających grę w pre-orderze.

Edycja kolekcjonerska, którą oferuje GAME, zawierać będzie pamięć USB w kształcie Królika Oswalda, figurkę Oswalda lub Myszki Miki i klatkę z filmu produkcji Disney, The Fox Chase, wydanego w 1928 roku. Całość zostanie zapakowana w stylowe pudełko, przypominające stary telewizor.

Zestaw będzie dostępny ekskluzywnie w brytyjskim sklepie. Krzysztof Dzięcioł z CDP.pl poinformował, że w Polsce wydawca przygotowuje inną ofertę. - Dla wszystkich fanów dodatków do gier przygotowaliśmy bonusy do zamówień pre-order. Do każdego zamówienia dodajemy specjalną figurkę Myszki Miki lub koszulkę Epic Mickey 2 - wyjaśnił.

Premiera gry Epic Mickey 2: Siła Dwóch w wersji Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii odbędzie się 23 listopada. Tydzień później gra ukaże się na Wii U.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze