Skip to main content

Serial „Daredevil: Born Again” z oficjalnym opisem fabuły. Kingpin w nowej roli

Z kolei Matt Murdock powróci do zawodu.

Pojawiły się kolejne informacje o serialu „Daredevil: Born Again”, który powoli zmierza na platformę Disney+. Wyciekł bowiem oficjalny opis fabuły pierwszego odcinka. Rzuca on nowe światło na postaci Daredevila i Kingpina.

Matt Murdock i Wilson Fisk ponownie będą mieli okazję spotkać się w najnowszym projekcie wytwórni Marvel Studios. Co ciekawe, tym razem bohaterowie spróbują porzucić swoją mroczną stronę i postarają się działać na rzecz mieszkańców Nowego Jorku. Pierwszy będzie chciał spełniać się w roli prawnika, a drugi prawdopodobnie zostanie burmistrzem miasta.

Ich plany jednak niestety nie przetrwają próby czasu, co potwierdza opis premierowego epizodu, pochodzący z amerykańskiego urzędu ds. praw autorskich.

„Daredevil: Born Again” to bezpośrednia kontynuacja historii zapoczątkowanej w serii „Daredevil” od NetfliskaZobacz na YouTube

„Marvel Studios przedstawia »Daredevila«, w którym długoletni rywale Matt Murdock (Charlie Cox) i Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) próbują porzucić swoje mroczniejsze alter ego, aby służyć mieszkańcom Nowego Jorku - tylko po to, by dogoniła ich przeszłość. W pierwszym odcinku zostaniemy ponownie wprowadzeni do świata »Daredevila« - czytamy na stronie U.S. Copyright Office.

Z wcześniejszych doniesień wiemy, że w serialu pojawi się także postać Punishera (Jon Bernthal). Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu „Daredevil: Born Again” będzie składać się z aż osiemnastu odcinków. Według pierwszych założeń producentów, tytuł miał zadebiutować wiosną 2024 roku. Strajki artystów w USA z pewnością jednak opóźnią premierę.

Zobacz także