Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rzut oka na GTA 6. Krótkie wideo wyciekło na TikToku

Od syna pracownika Rockstara.

Znalazł się minus pracy zdalnej - syn może opublikować w internecie fragment gry, nad którą aktualnie pracujemy, a która zdecydowanie nie powinna pojawić się w sieci. Mowa o GTA 6.

Materiał wideo o wiele mówiącym tytule „pierwsze spojrzenie na GTA 6” stał się w weekend „viralową” sensacją, ujawniony przez użytkownika o pseudonimie „i_see_in_4k”, co jest zapewne kontem „do wyrzucenia”.

Akcja nie jest zbyt wartka. Przez dosłownie kilka sekund oglądamy po prostu panoramę miasta, a kamera obraca się wokół, pokazując wielką metropolię. Całość wygląda bardzo podobnie do GTA 5, gdyby dodać ładniejsze oświetlenie i nieco bardziej nasycone kolory. Mowa o nagraniu obrazu telewizora, więc jakość jest fatalna.

Może to po prostu żart z przerobionym Grand Theft Auto 5? Możliwe, ale czujni fani serii od razu zestawili poszczególne budynki z ujęciami z wielkiego wycieku wcześniej w tym roku, znajdując szereg podobieństw. Wszystko wskazuje więc na to, że oglądamy właśnie GTA 6.

Grafika w GTA 6 będzie pewnie lepsza

Co interesujące i wywołujące pewne dalsze zastrzeżenia, Rockstar nie zabrał się błyskawicznie za usuwanie, więc w internecie nie brakuje kopii.

Smaczku całej sprawie dodał serwis GTABase.com, który - powołując się na własne źródła - wyjaśnił właśnie, że nagranie „pochodzi od syna pracownika Rockstar Games”.

„Dowody sugerujące, że wideo pochodzi od kogoś związanego z pracownikiem, o którym mowa, są dość przekonujące. Jeśli to prawda, to jest niezwykle rozczarowujące, że doszło do tego tak blisko oficjalnego pokazu” - napisano.

To ostatnie to oczywiście nawiązanie do nadchodzącego, oficjalnego trailera. Ten zobaczymy 5 grudnia - a więc w przyszły wtorek - o godzinie 15:00 polskiego czasu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze