Skip to main content

Rockstar wkrótce pokaże nową grę? Tak twierdzi dziennikarz z Francji

Tajemniczy projekt.

Według francuskiego dziennikarza śledzącego sytuację w Rockstar Games, studio szykuje się do rychłej prezentacji nowego projektu.

Chris Kippel prowadzi Rockstar Mag - portal, który koncentruje się na informacjach o grach rozwijanych przez twórców serii GTA i Red Dead Redemption. Redaktor na Twitterze podzielił się wieściami o rzekomych planach deweloperów.

Oczywiście przygotowywane jest specjalne ogłoszenie. Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie się odbędzie ani czego konkretnie będzie dotyczyło, ale związane jest z nowym projektem. Prezentacja może nastąpić stosunkowo szybko” - pisze Francuz.

Kippel nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów, więc nie wiadomo, co dokładnie szykuje Rockstar Games. Możliwości jest sporo - niedawno studio potwierdziło, że pracuje nad kolejną odsłoną GTA, a co jakiś czas pojawiają się plotki, wskazujące, że zespół ma w zanadrzu Bully 2.

Natomiast jakiś czas temu Francuz przekonywał, że trwają prace nad pełnoprawnym remakiem pierwszego Red Dead Redemption, który miałby się ukazać wraz z drugą częścią w wersji na PS5 i Xbox Series X/S. Niewykluczone, że o tym projekcie mówi teraz dziennikarz.

Nie wiadomo, kiedy mogłoby dojść do rzekomej prezentacji. Przed nami cykl pokazów organizowanych przez różne firmy - być może tajemniczą grę ujrzymy na konferencji Sony bądź Microsoftu. Istnieje też opcja, że Rockstar Games ujawni tytuł na osobnym wydarzeniu.

Zobacz także