Skip to main content

Red Dead Redemption 1 - nieznajome osoby: Kwiaty dla damy

Złocień maruna, szałwia pustynną oraz szałwia czerwona.

Zadanie Kwiaty dla damy to misja zbieracka w grze Red Dead Redemption, wykonywana na zlecenie Billy’ego Westa. Rośliny, które musimy odnaleźć to złocień maruna, szałwia pustynna oraz szałwia czerwona.


Na tej stronie:


Początek misji

Zadanie możesz odebrać u Billy’ego, który zbiera kwiaty przy bagnach położonych na wschód od rancza MacFarlane’a. Billy poleci nam zebranie trzech sztuk złocienia, szałwii pustynnej oraz czerwonej na bukiet dla jego ukochanej żony. Wszystkie kwiaty możemy znaleźć już na początku gry.


Złocień maruna

Złocień to najłatwiejsza roślina do zerwania. Rośnie w Hennigan’s Stead, czyli tam, gdzie znajdziesz ranczo MacFarlane’a. Ponadto, jego białe kwiaty wyróżniają się na tle piaszczystej gleby.


Szałwia czerwona

Ten kwiat odnajdziesz w obszarze Rio Bravo (okolice Fortu Mercer). Jest trudny do dostrzeżenia, bo zlewa się z okolicznymi trawami. Gdy będziesz podróżować na koniu, zwracaj uwagę na ikonki kwiatów na minimapie, aby odnaleźć roślinę w zaroślach.


Szałwia pustynna

Druga odmiana szałwii rośnie zwykle w Gaptooth Ridge, na zachodnim krańcu amerykańskiego obszaru gry. Łatwo ją odnajdziesz, bo wyróżnia się na piaszczystym podłożu.


Koniec misji

Pamiętaj, że musisz mieć po trzy sztuki każdego kwiatu. Ilość zebranych roślin możesz sprawdzić w ekwipunku. Gdy masz już zbieranie z głowy, wróć do Billy’ego, który czeka w swojej chatce nieopodal Stillwater Creek, blisko miejsca początkowego misji.


Następnie: Red Dead Redemption 1 - nieznajome osoby: Niech człowiek nie rozdziela

Spis treści: Red Dead Redemption 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Red Dead Redemption 1 - nieznajome osoby: Wiara Jenny

Zobacz także