Skip to main content

Red Dead Redemption 1 - nieznajome osoby: Niech człowiek nie rozdziela

Poszukujemy zaginionego pana młodego.

Misja Niech człowiek nie rozdziela to jedno z pierwszych pobocznych zadań w Red Dead Redemption. Akcja całego zlecenia dzieje się w okolicach Armadillo, gdzie musimy przeprowadzić pewne śledztwo.

Misję możesz odebrać nieopodal Coot’s Chapel, na południowy wschód od miejscowości Armadillo. Tam porozmawiaj z kobietą w białej sukni, która siedzi obok zrujnowanego budynku.

Teraz udaj się do samego Armadillo, a konkretnie do salonu i pogadaj z mężczyzną, który ma założone nogi na blacie stołu.

Mężczyzna da ci dwie opcje. Albo zapłacisz mu pięć dolarów za informację o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny, albo przekonasz jego żonę, aby do niego powróciła. Kobietę znajdziesz na ulicy Armadillo, naprzeciwko saloonu. Żona nie będzie chętna do powrotu. Możesz ją związać i zanieść do saloonu, albo zagrozić jej bronią. Zanim to uczynisz, lepiej założyć bandanę, aby nie stracić punktów honoru.

Wróć do mężczyzny z jego żoną. Wówczas przekaże ci informacje, że poszukiwany pan młody jest pochowany na cmentarzu Odd Fellow’s Rest, na zachód od Armadillo. Udaj się tam i znajdź grób Petera Turnera. W ten sposób zadanie dobiegnie końca.


Następnie: Red Dead Redemption 1 - nieznajome osoby: Wiara Jenny

Spis treści: Red Dead Redemption 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Red Dead Redemption 1 - nieznajome osoby: Woda i szczerość

Zobacz także