Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS5 dostanie zestaw z dwoma kontrolerami? Wyciekły promocyjne zdjęcia

Sony jeszcze nie zapowiedziało pakietu oficjalnie.

PlayStation 5 najwyraźniej dostanie nowy zestaw „bundle”, w którym oprócz konsoli znajdziemy także dwa kontrolery DualSese. Poznaliśmy zdjęcia pudełka, datę premiery oraz cenę zestawu.

Chociaż Sony nie zapowiedziało jeszcze publicznie takiego zestawu promocyjnego, to jeden z australijskich sklepów - EB Games - najwidoczniej rozpoczął przyjmowanie zamówień przedpremierowych zbyt wcześnie. Chociaż ofertę szybko usunięto, to niektórzy internauci zdążyli zrobić zrzuty ekranu.

Jak możemy się dowiedzieć z opublikowanych materiałów, pakiet będzie dostępny zarówno dla konsoli w wersji z czytnikiem płyt, jak i Digital Edition. Do regularnej sprzedaży takie wydanie konsoli trafi 3 lutego 2023 roku, a cena to 894,95 dolarów australijskich (około 2700 zł) za wersję z napędem Blu-ray.

Warto zauważyć, że nie jest to pierwszy raz, gdy Sony oferuje takie zestawy promocyjne. Już w 2017 roku do sprzedaży trafiły zestawy konsoli PlayStation 4 Slim w wersji z dyskami 500 GB lub 1 TB i w kolorach czarnym lub srebrnym z dwoma padami DualShock 4.

Nie jest to jedyna premiera sprzętu Sony w lutym. Na 22.02 zaplanowano bowiem rozpoczęcie sprzedaży gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR2. Podstawowy zestaw z samym urządzeniem kosztować będzie 2999 zł, natomiast pakiet z grą Horizon: Call of the Mountain wyceniono na 3199 zł.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze