Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przyszły tydzień to najlepsza okazja na powrót do Diablo 4

Nadchodzi Błogosławieństwo Matki.

Blizzard ogłosił, że Diablo 4 zostanie w przyszłym tygodniu obdarzone Błogosławieństwem Matki, dzięki któremu gracze zdobędą więcej złota i punktów doświadczenia.

Na ziemię zstąpiła urzekająca poświata, która rozjaśniła umysły i wzmocniła ducha wszystkich dzielnych łowców demonów. Uczeni odkryli nowe sekrety w starożytnych tomach, a szkatuły pękają w szwach od złota wydobytego z dawno zapomnianych krypt” - czytamy na oficjalnej stronie gry.

Przekładając tajemniczą zapowiedź na nieco bardziej zrozumiały język, Blizzard zaprasza na błogosławiony tydzień z 35-procentowym bonusem do złota i punktów doświadczeń zdobywanych w Diablo 4. Akcja wystartuje 20 listopada - w poniedziałek - i potrwa przez kolejne siedem dni, aż do 27 listopada.

Lilit błogosławi wszystkim swoim dzieciom - premia ma zastosowanie zarówno do Sfery Sezonowej, jak i Sfery Wieczności, a także wszystkich rang świata” - wyjaśniono dalej. „Ta premia się kumuluje, więc połączcie ją z eliksirami i Urną Doświadczenia, dzięki czemu zmaksymalizujecie przyrost doświadczenia”.
Warto przygotować swoją postać do nadchodzących atrakcji.

Termin spłynięcia Błogosławieństwa Matki nie jest zapewne przypadkowe. To najlepsza okazja na powrót do Diablo 4 przed wielką grudniową aktualizacją, w ramach której wystartuje wydarzenie sezonowe. Aby dołączyć do zabawy potrzebny będzie 100 poziom postaci, więc 35-procentowy bonus z pewnością się przyda.

Wykorzystajcie tę premię, aby zdobyć kolejne rangi karnetu bojowego, błyskawicznie awansować na następne poziomy i rangi świata oraz ukończyć postępy sezonowe, by wziąć udział w próbach czekających na Was w Rzeźni Zira od 5 grudnia” - podsumowano w ogłoszeniu. O tym, że premia złota i doświadczenia jest aktywna, poinformuje nas ikonka obok licznika posiadanych mikstur.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze