Skip to main content

Promocje na komputery dla graczy i do biura w RTV Euro AGD

Na każde potrzeby.

W ramach cyklicznej promocji Wtorek dzień Hardware, sklep RTV Euro AGD obniżył ceny wybranych komputerów oraz monitorów. Tylko do końca dnia, taniej kupimy modele dla graczy i do biura. Poniżej zamieszczamy wybrane oferty.

Promocja trwa do 26.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Komputery dla graczy, jakie znajdziemy w ofercie, cechują się zjawiskowym wyglądem i mocnymi parametrami. Są skonfigurowane i gotowe do działania, zatem zabawę możemy zacząć niemal od razu po wyjęciu z pudełka.

Komputery biurowe nie muszą zajmować dużo miejsca. W ofercie znajdziemy kompaktowe komputery typu all-in-one (jednostka wbudowana w wyświetlacz) lub desktop (mała i płaska obudowa, na której można postawić monitor). Dzięki wydajnym podzespołom, komputery AiO świetnie nadają się do codziennej pracy i przeglądania internetu.

Do komputera może przydać się również monitor. W ofercie sklepu znajdziemy zarówno modele dedykowane graczom, z wysokim odświeżaniem i niskim czasem reakcji matrycy, jak i przystępne cenowo modele do pracy.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Zobacz także