Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prince of Persia: Piaski Czasu - remake kontra oryginał na pierwszym porównaniu

Zestawienie podobnych scen.

Internauta o pseudonimie Cycu1 opublikował materiał, w którym dokonał wstępnego porównania zapowiedzianego wczoraj remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu z wydanym w 2003 roku oryginałem.

W udostępnionym nagraniu użytkownik zestawił sceny pochodzące ze zwiastuna odnowionej gry z sekwencjami z pierwowzoru. Ujęcia przedstawiają zarówno przerywniki filmowe, jak i fragmenty rozgrywki.

Remake powstaje na wykorzystywanym w serii Assassin's Creed silniku Anvil. Twórcy przygotowali między innymi nowe modele przeciwników, a także udoskonalili dźwięk - ponownie nagrano wypowiadane przez bohaterów kwestie.

Ulepszono również animację parkouru i muzykę. Od podstaw zaprojektowano też sterowanie, by kierowanie tytułowym bohaterem było bliższe współczesnym standardom. W dowolnym momencie będzie można przełączyć się na oryginalną wersję.

Remake to między innymi odnowiona grafika

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu ukaże się 21 stycznia 2021 roku na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja zadziała też na nowych konsolach, ale w ramach wstecznej kompatybilności.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze