Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prince of Persia: Piaski Czasu - remake zapowiedziany. Premiera w styczniu

Jest pierwszy trailer.

Przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli Prince of Persia: Sands of Time Remake. Produkcja to zbudowana od podstaw, nowa wersja hitu z 2003 roku. Gra ukaże się 21 stycznia.

Platformy docelowe to PC oraz konsole. Zaprezentowany zwiastun zawiera fragmenty scen przerywnikowych, a także gameplayu.

Cover image for YouTube videoPrince of Persia: The Sands of Time Remake Official Trailer | Ubisoft Forward 2020 | Ubisoft [NA]

Twórcy zaznaczają, że chcą pozostać wierni oryginałowi, ale też ulepszyć doświadczenie. Przygotowano między innymi nowe modele przeciwników i nowe sekwencje filmowe. Deweloperzy poprawili też dźwięk, animacje parkouru i ścieżkę dźwiękową.

Co ważne, sterowanie - zarówno postacią, jak i kamerą - zaprojektowano od nowa, by spełniało obecne standardy. Gracze będą mogli przełączać się między wersją oryginalną a zmodernizowaną. Do tego oczywiście realistyczniejsza grafika i efekty wizualne.

Piaski Czasu dość mocno się zestarzały - w szczególności przez archaiczne sterowanie

W trakcie rozgrywki będzie można odblokować oryginalne Prince of Persia z 1989 roku i uruchomić grę w dowolnym momencie z menu głównego.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Prince of Persia: The Sands of Time

Nintendo GBA, Nintendo GameCube, PS2, Xbox, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze