Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje nowa gra z Jamesem Bondem - od twórców serii Hitman

Project 007.

  • IO Interactive pracuje nad grą o Jamesie Bondzie
  • Produkcja opowie o pierwszej misji Agenta 007

Autorzy serii Hitman ze studia IO Interactive zapowiedzieli grę o przygodach Jamesa Bonda. Firma zajmie się stworzeniem oraz wydaniem pozycji.

Produkcja o roboczej nazwie Project 007 opowie zupełnie nową historię, niepowiązaną z żadnym filmem o słynnym agencie Jej Królewskiej Mości. Fabuła skupi się na pierwszej misji Brytyjczyka, przedstawiając, w jaki sposób zdobył licencję 00.

Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat tytułu, w tym daty premiery i platform docelowych. Deweloperzy udostępnili jedynie zwiastun stylizowany na znaną z obrazów kinowych czołówkę i okraszony charakterystycznym motywem muzycznym.

Gra najwyraźniej znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac, ponieważ - jak wynika z komunikatu opublikowanego na oficjalnej stronie projektu - IO Interactive szuka osób do zespołu odpowiedzialnego za pozycję.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze