Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje gra z Supermanem od twórców Gotham Knights?

Ambitne plany DC.

Gotham Knights ukaże się w przyszłym roku, ale studio Warner Bros. Montreal zaczyna już prace nad nową produkcją - wynika z opublikowanych niedawno ofert pracy. Co więcej, James Sigfield sugeruje, że chodzi o grę z Supermanem.

Sigfield to użytkownik Twittera, który ujawnił szczegóły na temat Gotham Knights przed oficjalną zapowiedzią gry, kiedy nikt nie wiedział jeszcze, że tytuł skupi się na towarzyszach Batmana - a samego Człowieka Nietoperza zabraknie.

Gracze dostrzegli też pewien niepozorny szczegół - Pat Redding, dyrektor kreatywny w WB Montreal, od kilku miesięcy wchodzi w interakcje z tweetami Sigfielda o Supermanie.

Szczegóły nie są oczywiście znane, a jeśli doniesienia są prawdziwe, kanadyjskie studio najpewniej dopiero kompletuje zespół, który zajmie się tworzeniem gry. Na premierę z pewnością poczekamy dosyć długo.

Gotham Knights to z kolei produkcja w stylu serii Batman Arkham, z tą różnicą, że wcielimy się w Robina, Batmana, Red Hooda lub Batgirl. Gra wspiera kooperację, lecz twórcy zaznaczają, że największy nacisk kładą na rozgrywkę pojedynczego gracza.

O autorze

Komentarze