Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pliki Assassin's Creed Valhalla ujawniają trzecią mityczną krainę

Gra otrzyma więcej DLC?

  • Valhalla może otrzymać więcej DLC niż poprzednie odsłony serii
  • Mowa między innymi o dodatku z krainą Muspelheim
  • Ten ma podobno zastąpić całkiem nową grę, już w 2022 roku

W plikach Assassin's Creed Valhalla znaleziono wzmiankę o trzeciej mitycznej krainie - ognistym Muspelheim. Region miałby zostać dodany w jednym z nadchodzących DLC.

Informacje ujawnił na Twitterze użytkownik „J0nathan”, od dawna zajmujący się przeczesywaniem folderów serii Assassin's Creed. Jedna z linii wymienia „DLC_Muspelheim”.

Środkowe wrota wyglądają ciekawie

Nie jest obecnie jasne, czy nie mamy przypadkiem do czynienia z wzmianką o treściach, z których Ubisoft zrezygnował w toku prac, lecz przeczy temu właśnie fakt, że mowa o DLC.

Co więcej, w ubiegłym miesiącu w sieci pojawiły się już inne nieoficjalne doniesienia, według których AC: Valhalla miałoby otrzymać więcej rozszerzeń niż pierwotnie planowano - już w 2022 roku, zamiast całkiem nowej odsłony serii.

Grafiki koncepcyjne dla Musphelheim

Nowy projekt otrzymał podobno nazwę kodową „Meteor”, co wydaje się pasować tematycznie do Muspelheim, stanowiącego w nordyckiej mitologii krainę ognia i płonących gigantów.

Żadna odsłona Assassin's Creed nie otrzymała jeszcze „drugiego roku” wsparcia, lecz podejście miała zmienić globalna pandemia, komplikująca harmonogramy - stąd nieoficjalne doniesienia o kolejnym DLC lub samodzielnym spin-offie zamiast nowej gry.

Są też inne wskazówki: grafiki koncepcyjne Valhalli prezentowały trzy wrota do mitycznych światów: Jotunheim, Midgard oraz właśnie Muspelheim. Tylko te dwa pierwsze regiony są obecne w grze.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze