Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy trailer filmu „Tomb Raider”

Alicia Vikander jako Lara. Premiera w marcu przyszłego roku.

Zgodnie z zapowiedziami, wytwórnia Warner Bros. opublikowała pierwszy trailer filmu „Tomb Raider”, gruntownie odświeżającego serię - podobnie, jak zrobiły to ostatnie dwie gry.

Czas na pożegnanie z Angeliną Jolie. W Larę Croft wciela się teraz Alicia Vikander, która dopiero zaczyna karierę eksploracji grobowców. Jest też Trinity i katastrofa statku - zgodnie z wizją studia Crystal Dynamics w 2013 roku.

Premiera w marcu przyszłego roku.

Vikander większy rozgłos zdobyła najpewniej dzięki „Ex Machina” w 2015 roku, lecz to za „Dziewczynę z portretu” otrzymała Oscara za najlepszą postać drugoplanową.

Reżyserem jest Roar Uthaug z Norwegii, odpowiedzialny ostatnio za ekologiczno-katastroficzne „The Wave”, a wcześniej za średniowieczny thriller „Escape”.

- Chcemy pokazać ludzką naturę Lary Croft także na dużym ekranie. Pragniemy, by odbiorcy czuli się z nią związani. Mam nadzieję, że uda mi się wnieść do serii trochę mojej norweskiej wrażliwości - wyjaśniał w 2016 roku.

W obsadzie produkcji jest także Daniel Wu (Gul'dan w „Warcraft: Początek”, choć dość trudno go poznać), Dominic West (Jimmy McNulty z „Prawa ulicy”) jako ojciec Lary czy Walton Goggins (Chris Mannix w „Nienawistnej ósemce”).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze