Skip to main content

Pierwsze szczegóły na temat gry Wonder Woman ujawniają miejsce akcji

Są też grafiki koncepcyjne.

Do sieci „wydostały się” pierwsze szczegółowe informacje na temat gry Wonder Woman. Okazuje się, że akcję umieszczono na Themyscirze, czyli w ojczyźnie Amazonek z uniwersum DC.

Interesujące jest źródło doniesień, ponieważ detale pojawiły się w ankiecie marketingowej, którą twórcy wysłali do graczy, zapewne w ramach pomyłki. Autorzy szybko zdali sobie sprawę z wpadki i usunęli kluczowe treści, co - jak to często bywa - tylko spotęgowało tempo rozprowadzania wieści.

„Potężna czarodziejka Circe najechała twoją ojczyznę na wyspie Themyscira, prowadząc armię cyklopów, gorgon i innych potworów” - głosi opis fabuły w kwestionariuszu. „Jako czempionka Amazonek musisz teraz powrócić do domu i poradzić sobie ze zdradą”.

Dalej zamieszczono skrót na temat rozgrywki, już bez konkretów. Otrzymamy rzekomo „epicką bitwę” i eksterminowanie najeźdźców w szybkim systemie walki. Potyczki mają „płynąć swobodnie” i stawiać na wykorzystanie słynnych gadżetów Wonder Woman, takich jak Lasso Prawdy.

W ramach opowieści zajmiemy się także „naprawianiem relacji” z naszą matką, Królową Hippolytą, ponieważ mama - oraz inne Amazonki - są najwyraźniej obrażone, że opuściliśmy Themyscirę lata wcześniej.

Opis z ankiety obiecuje także gościnne występy innych słynnych postaci z uniwersum DC, a do tego - jak już wiemy - powrót systemu Nemesis, z którego słyną gry Monolith Productions. Nadal nie jest jednak jasne, kogo dokładnie będziemy kontrolować niczym orki w serii Śródziemie.

„Przemierzaj otwarty świat Themysciry, eksplorując dom Amazonek i odkrywając mitycznych mieszkańców oraz grecką mitologię” - czytamy dalej. „Walcz z najeźdźcami i ukończ misję, by powstrzymać Circe przed zniszczeniem twojej ojczyzny i zdobyciem niewyobrażalnej mocy!".

Brzmi ciekawie, ale gorsze informacje są takie, że Wonder Woman rodzi się podobno w bólach. Nie znamy nawet przybliżonej daty premiery.

Zobacz także