Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna wersja polskiego Serial Cleaner debiutuje w połowie lipca

Także na PS4 i Xbox One.

Polskie studio iFun4all poinformowało, że pełna wersja dynamicznej skradanki Serial Cleaner zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, na PC, PS4 i Xbox One.

Data premiery dla wersji PlayStation 4 to 11 lipca. Odsłony na komputery osobiste oraz na konsolę Microsoftu ukażą się trzy dni później, 14 lipca.

Techland szykuje wydanie pudełkowe na PC

Techland szykuje wersję pudełkową na PC. W zestawie znajdziemy kopię gry, pocztówki ze sprzątanych przez bohatera miejsc zbrodni, zestaw naklejek, plakat, wizytówkę cleanera, zawieszki na drzwi oraz - do pobrania - ścieżkę dźwiękową i fan kit.

Zamówienia przedpremierowe na konsolach ruszają dzisiaj, z darmową kopią The Swindle w ramach bonusu. Prezent nie jest przypadkiem - wydawcą jest brytyjskie Curve Digital.

W grze wcielamy się w rolę specjalisty od brudnej roboty, który „sprząta" miejsce zbrodni. Zadaniem jest przechwycenie dowodów oraz odzyskanie pozostawionych na miejscu ciał oraz ukrycie ich w bagażniku samochodu. Wszystko to w obecności policji.

Nieco w stylu Hotline Miami, dokładne uprzątnięcie wymaga kilku podejść, by wraz z kolejnymi próbami poznać zachowanie wrogów czy układ pomieszczeń. Nie możemy jednak stawiać tylko na pamięć, ponieważ rozmieszczenie niektórych elementów zmienia się za każdym razem, gdy jesteśmy łapani.

Oprawa utrzyma jest w żywych kolorach i ostrych kątach, z inspiracjami prosto z lat 1970., co widać w modelach postaci, lokacjach czy muzyce.

Jednym z unikatowych elementów Serial Cleaner jest system Real-Word Data. Jeśli gramy podłączeni do internetu na przykład w nocy, w grze również jest noc, co ma wpływ na rozgrywkę. Niektóre z wyzwań będą dostępne tylko o określonej porze, a godzina zabawy ma wpływ również na zasięg wzroku policjantów czy zasięg dźwięku maszyn.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze