Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oblivion na silniku Skyrima - długa prezentacja ambitnego moda Skyblivion

Postępy w pracach nad projektem.

Skyblivion to ambitna modyfikacja, która przenosi Obliviona na silnik Skyrima. Twórcy udostępnili długi materiał, który pokazuje obecny stan prac nad modem.

Autorzy przekonują, że od momentu publikacji poprzedniego wideo dokonali znaczących postępów w rozwoju projektu. Podkreślają, że chcą wywrzeć na graczach podobne wrażenie, jakie towarzyszyło pierwszej rozgrywce w The Elder Scrolls 5.

Trwające kwadrans nagranie podzielono na kilka sekcji. W filmie przybliżono między innymi zrekonstruowane miasto Bruma, które położone jest w północnej części regionu Cyrodill. Do tego odświeżony wygląd goblinów, udoskonalone deadryczne artefakty i ulepszone modele ubrań.

Data premiery Skybliviona wciąż nie jest znana. Twórcy z grupy TESRenewel zaznaczają, że widzą już koniec drogi, jaką jest rozwój projektu, ale wciąż mają do wykonania bardzo dużo pracy nim będą mogli udostępnić modyfikację.

Tak jak w poprzednich materiałach, autorzy zaapelowali do fanów o pomoc. Zespół bezustannie poszukuje osób z doświadczeniem w projektowaniu 3D lub ludzi z doświadczeniem w przygotowywaniu modów.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze