Skip to main content

Oblivion na silniku Skyrima - długa prezentacja ambitnego moda Skyblivion

Postępy w pracach nad projektem.

Skyblivion to ambitna modyfikacja, która przenosi Obliviona na silnik Skyrima. Twórcy udostępnili długi materiał, który pokazuje obecny stan prac nad modem.

Autorzy przekonują, że od momentu publikacji poprzedniego wideo dokonali znaczących postępów w rozwoju projektu. Podkreślają, że chcą wywrzeć na graczach podobne wrażenie, jakie towarzyszyło pierwszej rozgrywce w The Elder Scrolls 5.

Trwające kwadrans nagranie podzielono na kilka sekcji. W filmie przybliżono między innymi zrekonstruowane miasto Bruma, które położone jest w północnej części regionu Cyrodill. Do tego odświeżony wygląd goblinów, udoskonalone deadryczne artefakty i ulepszone modele ubrań.

Zobacz na YouTube

Data premiery Skybliviona wciąż nie jest znana. Twórcy z grupy TESRenewel zaznaczają, że widzą już koniec drogi, jaką jest rozwój projektu, ale wciąż mają do wykonania bardzo dużo pracy nim będą mogli udostępnić modyfikację.

Tak jak w poprzednich materiałach, autorzy zaapelowali do fanów o pomoc. Zespół bezustannie poszukuje osób z doświadczeniem w projektowaniu 3D lub ludzi z doświadczeniem w przygotowywaniu modów.

Zobacz także