Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi dodatek DLC do Rage w przyszłym tygodniu

PC i X360 - 18 grudnia. PS3 dzień później.

W przyszłym tygodniu zadebiutuje kolejne DLC do strzelanki RAGE, wydanej w październiku ubiegłego roku. Rozszerzenie pojawi się na PC, X360 i PS3.

Dodatek zadebiutuje we wtorek, 18 grudnia. Dzień później The Scorchers pojawi się w wersji PlayStation 3.

Dodatek, za który zapłacimy 5 dolarów (ok. 15 zł) lub 400 Microsoft Points, rozbuduje Rage o sześć nowych lokacji. Zadaniem graczy będzie ochrona obozowiska Hager Settlment przed atakami bandytów. W The Scorchers znajdziemy także kolejne areny do Mutant Bash TV, nowe mini-gry i dodatkową broń - Nailgun.

To nie ostatnia nowość - pojawi się następny poziom trudności. Ultra-koszmar, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczono dla najwytrwalszych graczy. Kolejna innowacja to Extended Play, czyli możliwość kontynuowania rozgrywki bo zakończeniu kampanii.

Rage zostało wydane w październiku 2011 roku. Bohater gry budzi się wewnątrz Arki, jednym ze schronów, które miały ocalić ludzkość przez nuklearną zagładą. Okazuje się, że powierzchnia planety opanowana jest przez mutanty i bandytów. Autorytarne rządy sprawuje Władza, z którą musimy się rozprawić.

The Scorchers to drugi dodatek do Rage. Pierwsze rozszerzenie - Wasteland Sewer Missions DLC - było dodawane do gier wydanych w Edycji Anarchisty. Twórcy obiecywali także udostępnienie narzędzi do tworzenia modyfikacji, lecz planów dotychczas nie zrealizowano.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze