Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nawet Diablo 2 będzie miało tryb battle royale

Projekt fanów.

Project Diablo 2 to modyfikacja gruntownie odświeżająca klasyczną produkcję, wydana w pełnej wersji w listopadzie ubiegłego roku. Prace trwają jednak nadal, a teraz twórcy szykują tryb battle royale.

Pomysł jest prosty: rozpoczynamy od wkroczenia na mapę, na której wszystkich przeciwników zastąpiono skrzyniami z zaawansowanym wyposażeniem. Gracz otrzymuje pięć minut, by bez przeszkód badać zawartość i wybrać najlepsze elementy.

Następnie - po wyekwipowaniu postaci - wkraczamy na arenę z pozostałymi uczestnikami zabawy. Wygrać może tylko jeden, a z pokonanych można też podnosić przedmioty. Aby nie było zbyt nudno, zaczynamy od razu na 30 poziomie doświadczenia.

Project Diablo 2 nadal się rozwija

Są pewne ograniczenia: nie możemy grać tą samą klasą dwa razy pod rząd, a w fazie zbierania wyposażenia przez pierwsze dwie minuty nie użyjemy umiejętności zwiększających prędkość przemieszczania się. Jest też sporo zablokowanych talentów, jak przyzywanie zwierząt przez Druida.

Prace nad nowym trybem dla Project Diablo 2 trwają, a pierwsze testy rozpoczynają się dzisiaj, 23 kwietnia. Zorganizowano nawet specjalny turniej ze 100 dolarami nagrody do wydania w sklepie Amazon.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze