Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Następne obrazki z nowego projektu twórców Pillars of Eternity

I data premiery?

Obsidian Entertainment opublikowało na Twitterze następne dwie ilustracje zwiastujące - najpewniej - kolejny projekt tego zasłużonego studia. Wydaje się, że otrzymujemy dalsze wskazówki na temat Pillars of Eternity 2.

„Dopóki nie przybyliśmy, tubylcy nie robili nic użytecznego z oświeceniem. Nie podobają ci się nasze metody? Per complanca. Przynajmniej mamy ambicje” - napisano na pierwszym obrazku, pod symbolem wagi.

To dość tajemnicza wiadomość. Oświecenie to tylko nasza propozycja tłumaczenia (w oryginale: luminous). Z drugiej strony, pięć gwiazd to dość wyraźne nawiązanie do Republik Vailiańskich z pierwszego Pillars of Eternity - zgadza się nawet ich kształt.

„Plemiona mogą nie szanować tego tronu, ale obcokrajowcy już tak. Siedzenie tu i kontynuowanie moich gier to jedyne, co mogę zrobić, by trzymać rekiny na wodzy” - napisano pod drugą ilustracją.

Co ważniejsze, oba wpisy opatrzono liczbami: 26 oraz 10. Gracze sugerują, że mowa o premierze Pillars of Eternity 2 - 26 października. Miejmy nadzieję, że to nie planowana data ujawnienia projektu.

Łącznie otrzymaliśmy już więc sześć ilustracji. Pierwszą opisywaliśmy w ubiegły czwartek, a następne w weekend.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze