Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Monaco z edytorem poziomów

„Co twoje, to je moje.”

Monaco: What's Yours is Mine - zręcznościowa, humorystyczna gra niezależna o złodziejaszkach w roli głównej - otrzymała aktualizacją na Steamie, zawierającą edytor poziomów Mole's Workshop.

Narzędzie dostępne jest za darmo i umożliwia tworzenie własnych, pełnych pułapek map, które następnie mogą zostać udostępnione w chmurze przez Steam Workshop.

„Choć edytor poziomów był do tej pory w fazie testów, już otrzymaliśmy setkę wygenerowanych przez użytkowników światów” - napisał w oświadczeniu twórca gry, Andy Schatz.

Monaco zostało również udostępnione na Maca. Wersja ta zawiera już edytor. Użytkownicy PC i Maców mogą grać wspólnie przez Internet - potwierdził Schatz na Twitterze.

„Choć nie rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia, to przy dłuższej rozgrywce zdobywa serce gracza” - pisaliśmy w naszej recenzji Monaco: What's Yours is Mine.

Poniżej film, prezentujący Mole's Workshop w akcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze