Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MMO The Secret World rezygnuje z abonamentu

To jeszcze nie free-to-play.

Mimo zapewnień sprzed kilku miesięcy, Funcom zdecydował się zrezygnować z opłaty abonamentowej do The Secret World.

Gracze muszą jedynie kupić grę, by kontynuować zabawę bez dodatkowych opłat. Zainteresowani mogą jednak nabyć dodatkowe pakiety, który przyspieszą zdobywanie doświadczenia.

The Secret World

Posiadacze The Secret World, którzy zdecydują się dalej płacić abonament w wysokości 15 dolarów lub 15 funtów, mogą liczyć na specjalne udogodnienia. Raz na 16 godzin będą mogli wykorzystać specjalny przedmiot, który przez godzinę zdubluje otrzymywane doświadczenia. Dostaną też gotówkę, do wydania w wirtualnym sklepie i - raz na miesiąc - niespodziankę od producenta.

Gracze, którzy wykupili dożywotni abonament dostaną wszystkie powyższe prezenty oraz 20% zniżki w sklepie.

The Secret World zostało wydane 3 lipca tego roku. Producentem tytułu jest Funcom, twórcy m.in. Age of Conan i Anarchy Online. Gracz wciela się w członka jednej z tajemniczych organizacji, inspirowanych teoriami spiskowymi. Możemy zostać Templariuszem, Illuminati lub azjatyckim Dragonem. Każda frakcja posiada własne umiejętności i wątek fabularny.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły