Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Marvels” będzie najkrótszym filmem Marvela. Znamy też czas trwania „Rebel Moon” Zacka Snydera

Premiery w listopadzie i grudniu.

Wiemy, ile czasu trzeba będzie poświęcić na seanse dwóch nadchodzących widowisk „Marvels” i „Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia” w reżyserii Zacka Snydera. Okazuje się, że nie będą to aż tak długie produkcje. Co więcej, najnowszy projekt Marvel Studios będzie najkrótszym filmem w historii MCU.

„Marvels” ustanowi rekord z czasem trwania wynoszącym dokładnie 1 godzinę i 44 minuty, a bez napisów końcowych 1 godzinę i 33 minuty - informuje portal ComicBookMovie. Dotychczasowy był współdzielony przez obrazy „Incredible Hulk” z 2008 roku i „Thor: Mroczny świat” z 2013 roku, które trwają 1 godzinę i 52 minuty.

Jako pierwsze spośród tej dwójki na wielki ekran wkroczy „Marvels”Zobacz na YouTube

Dodajmy, że niedawno ukazały się prognozy dla „Marvels”, które nie napawają optymizmem. Produkcja bowiem prawdopodobnie zaliczy fatalne otwarcie. Premiera w polskich kinach już 10 listopada.

Z kolei superprodukcja Netfliksa - „Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia” - potrwa 2 godziny i 13 minut. Warto zauważyć, że Snyder dawno nie wyreżyserował tak krótkiego filmu od czasów thrillera „Sucker Punch” w 2011 roku. Dodajmy, że zostanie wypuszczona. także wersja reżyserska dłuższa o ponad 45 minut od oryginału - podają źródła Screerant. Epopeja sci-fi pojawi się na platformie Netflix 22 grudnia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.
Komentarze