Skip to main content

Majówkowe rabaty na laptopy w OleOle

Komputery do pracy i zabawy.

W sklepie OleOle trwa właśnie akcja promocyjna Majówkowe rabaty na laptopy. W ciągu najbliższych kilku dni kupimy taniej popularne modele komputerów przenośnych. Poniżej zamieszczamy odnośniki do wybranych ofert.

Promocja trwa do 04.05 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

W ofercie sklepu znajdziemy wiele przystępnych cenowo modeli laptopów, które świetnie nadadzą się do codziennej pracy oraz przeglądania internetu. Niewielkie rozmiary (14 cali i mniejsze) sprawiają, że tego typu komputery są dobrym wyborem dla osób, które dużo podróżują.

W laptopach dla graczy znajdziemy najbardziej wydajne podzespoły, w tym dedykowaną kartę graficzną. Cechują się również ekranem o szybkim odświeżaniu, dzięki czemu zyskujemy w grze niezwykle płynny obraz. Dodatkowymi atutami są agresywny, gamingowy design i efektowne podświetlenie RGB, które możemy dowolnie personalizować.

Jeśli poszukujemy laptopa do pracy, to warto rozważyć laptopy Macbook. Produkty firmy Apple od dawna znane są z lekkiej i niezwykle smukłej konstrukcji, która znacznie ułatwia przenoszenie. Stosowany od niedawna autorski procesor M1 zapewnia bardzo długi czas pracy na baterii, przy wciąż wysokiej wydajności w specjalistycznych programach.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Zobacz także