Skip to main content

„M3gan 2.0” oficjalnie potwierdzone. Sequel pojawi się w 2025 roku

Powrócą dobrze znane twarze.

Twórcy horroru „M3gan” oficjalnie potwierdzili rozpoczęcie prac nad drugą częścią. W projekt zaangażowana jest Akela Cooper, scenarzystka „jedynki”. Kolejną odsłonę przygód przerażającej lalki zobaczymy 17 stycznia 2025 roku.

W główne role ponownie wcielą Allison Williams (w roli Gemmy) i Violet McGraw (Cady). Producenci na razie nie potwierdzili, czy za kamerą znowu stanie reżyser Gerard Johnstone. Co ciekawe, z realizacją „M3gan 2.0” wystartowano zaledwie dwa tygodnie po premierze pierwszej części.

- Po tym, jak po raz pierwszy zobaczyłem film, mieliśmy przeczucie, że kontynuacja może naprawdę zadziałać - powiedział producent Jason Blum w rozmowie z portalem Variety. - Więc złamaliśmy naszą podstawową zasadę i ropoczęliśmy rozmowy o sequelu, zanim „jedynka” została wydana. Byłem tak uparty, że zaczęliśmy zajmować się kontynuacją wcześniej niż zwykle.

„M3gan” zarobiła już blisko 100 milionów dolarówZobacz na YouTube

Przypomnijmy, że „M3gan” zebrała dobre opinie wśród krytyków i widzów. Produkcję doceniono przede wszystkim za angażujący scenariusz, oryginalnego głównego bohatera i dobrą grę aktorską. Horror jeszcze przed debiutem wzbudzał duże zainteresowanie dzięki zwiastunowi, w którym pokazano M3gan tańczącą charakterystyczną choreografię. Materiał stał się „viralem” na Tik-Toku i pomógł w promocji tytułu.

Zobacz także