Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„M3gan 2.0” oficjalnie potwierdzone. Sequel pojawi się w 2025 roku

Powrócą dobrze znane twarze.

Twórcy horroru „M3gan” oficjalnie potwierdzili rozpoczęcie prac nad drugą częścią. W projekt zaangażowana jest Akela Cooper, scenarzystka „jedynki”. Kolejną odsłonę przygód przerażającej lalki zobaczymy 17 stycznia 2025 roku.

W główne role ponownie wcielą Allison Williams (w roli Gemmy) i Violet McGraw (Cady). Producenci na razie nie potwierdzili, czy za kamerą znowu stanie reżyser Gerard Johnstone. Co ciekawe, z realizacją „M3gan 2.0” wystartowano zaledwie dwa tygodnie po premierze pierwszej części.

- Po tym, jak po raz pierwszy zobaczyłem film, mieliśmy przeczucie, że kontynuacja może naprawdę zadziałać - powiedział producent Jason Blum w rozmowie z portalem Variety. - Więc złamaliśmy naszą podstawową zasadę i ropoczęliśmy rozmowy o sequelu, zanim „jedynka” została wydana. Byłem tak uparty, że zaczęliśmy zajmować się kontynuacją wcześniej niż zwykle.

„M3gan” zarobiła już blisko 100 milionów dolarów

Przypomnijmy, że „M3gan” zebrała dobre opinie wśród krytyków i widzów. Produkcję doceniono przede wszystkim za angażujący scenariusz, oryginalnego głównego bohatera i dobrą grę aktorską. Horror jeszcze przed debiutem wzbudzał duże zainteresowanie dzięki zwiastunowi, w którym pokazano M3gan tańczącą charakterystyczną choreografię. Materiał stał się „viralem” na Tik-Toku i pomógł w promocji tytułu.

O autorze
Komentarze