Skip to main content

Lepszy wyświetlacz to lepsze wrażenia z gry - promocje na gamingowe monitory

Uwolnij potencjał swojego komputera.

Gamingowy komputer nie może obejść się bez dedykowanego monitora dla graczy. Chociaż na rynku dostępnych jest wiele modeli wyświetlaczy, to dobór zbyt słabego ekranu znacznie ograniczy przyjemność z rozgrywki - mowa tu o niskim odświeżaniu i zbyt długim czasem reakcji, co może doprowadzić do irytującego zjawiska Input Lag.

W sklepie RTV Euro AGD trwa właśnie promocja na wybrane monitory dla graczy. Dzięki temu, za niewielkie pieniądze możemy wyposażyć nasz zestaw w odpowiedni ekran, który pozwoli w pełni uwolnić potencjał naszej maszyny. Poniżej zamieszczamy omówienie wybranych ofert.

Jeśli jesteśmy zainteresowani głównie w gry sieciowe, to powinniśmy wybrać monitor z wysokim odświeżaniem i niskim czasem reakcji - w rankingowej rozgrywce przyda się to o wiele bardziej, niż wysoka rozdzielczość ekranu. Wśród oferty wyróżnia się model ASUS ROG Swift z odświeżaniem 360 Hz.

Jeśli natomiast preferujemy rozgrywkę singleplayer, to opóźnienie związane z czasem reakcji nie będzie aż tak istotne. Zamiast tego, możemy zdecydować się na monitor o wysokiej rozdzielczości, co pozwoli bardziej delektować się oprawą wizualną danej produkcji.

Wszystkie monitory objęte promocją można sprawdzić pod tym linkiem.

Zobacz także