Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legacy of Kain i Planescape: Torment na Steamie

Klasyczne gry wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Serwis przeczesujący bazę danych usługi Steam ujawnił dwa wpisy. W serwisie dystrybucji cyfrowej w niedługim czasie powinniśmy zobaczyć Planescape: Torment oraz serię Legacy of Kain.

Od lewej: Raziel oraz Kain

Pierwszy tytuł zyskał sporą popularność w związku z planowaną kontynuacją. O pracach nad kolejną częścią już pisaliśmy - zajmuje się nimi Colin McComb wraz ze studiem inXile Entertainment. Założyciel firmy, Brian Fargo, przejął niedawno prawa do marki.

Planescape: Torment to rozbudowana gra RPG z 1999 roku. Gracz wciela się w postać Bezimiennego, który budzi się w tajemniczej kostnicy i wyrusza na poszukiwanie własnej tożsamości. Gra dostępna jest już na GOG.com, gdzie kosztuje 10 dolarów (ok. 31 zł).

Legacy of Kain, seria stworzona przez Crystal Dynamics, toczy się w świecie Nosgoth. Przygodowa gra akcji w równej mierze stawia na walkę, eksplorację i rozwiązywanie zagadek. W ramach oferty Steam otrzymamy trzy z pięciu tytułów: Legacy of Kain: Defiance oraz dwie części Legacy of Kain: Soul Reaver. Każdą z produkcji można też kupić na GOG.com, 6 dolarów (ok. 19 zł) za sztukę.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze