Skip to main content

Kena: Bridge of Spirits - skażone obszary: jak uzdrawiać

Usuwanie skażenia z lasu.

Teren, który będziemy przemierzać w grze Kena: Bridge of Spirits ogarnięty został skażeniem. Proces leczenia będzie pojawiać się praktycznie na każdym kroku. Na tej stronie opisane zostały kroki służące uzdrowieniu krainy.

Obszary skażone rozpoznamy po ponurym krajobrazie pełnym brązu i szarości. Naszym celem jest czerwony kwiat (1) umiejscowiony najczęściej na środku pomieszczenia lub w dobrze widocznym punkcie.

Jeżeli kwiat jest zwinięty, to nie jesteśmy w stanie uleczyć obszaru w danej chwili. Najpierw musimy pozbyć się wrogów chroniących kwiat. Jeżeli uda nam się zneutralizować zagrożenie, to kwiat się rozwinie pokazując nam swój środek (2).

Do dalszych działań potrzebny jest nam chociaż jeden punkt wykorzystania Rotów. Jeśli takiego nie mamy, wtedy wystarczy zaatakować pojawiających się w małych grupkach przeciwników.

Następnie podchodzimy do środka kwiatu i wybieramy użycie Rotów (Kwadrat na padzie lub klawisz R na klawiaturze). Wtedy otoczona przez małych pomocników kula przyjmie niebieski kolor (3).

Pozostaje nam wtedy z odpowiednio małej odległości wywołać impuls mocy (L1 na padzie lub klawisz E na klawiaturze). Fragment obszaru skażony przez kwiat zostanie uleczony.

Następnie: Kena: Bridge of Spirits - rozwój: jak ulepszać postać

Spis treści: Kena: Bridge of Spirits - poradnik i najlepsze porady

Zobacz także