Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kapitan Ameryka i Czarna Pantera w grze AAA? Dzisiejszy pokaz Marvela może zaskoczyć

Przygoda w czasach II wojny światowej.

Dziś, tj. 9 września o godzinie 22:00 odbędzie się gala Disney & Marvel Games Showcase, podczas której poznamy kilka nowych gier z uniwersum Disneya i Marvela.

Jedną z nich może okazać się produkcja AAA od studia Skydance Media. Po sieci krążą bowiem pogłoski, że Amy Hennig - szefowa studia oraz twórczyni serii Uncharted – ma pracować nad tytułem z Kapitanem Ameryką i Czarną Panterą w rolach głównych.

Słyszeliśmy, że nowa gra Marvela od Skydance Media będzie przygodą w czasach II wojny światowej z Kapitanem Ameryką i Czarną Panterą. Duet zmierzy się z siłami Hydry” - czytamy na twitterowym koncie MCU Status, który jakiś czas temu trafnie ujawnił informację o zatrudnieniu Matta Shakmana w roli reżysera „Fantastycznej Czwórki”.

Plotkę zweryfikujemy dopiero dziś wieczorem, już teraz wiemy jednak, że na imprezie pojawią się tytuły takie jak Disney Dreamlight Valley, Marvel's Midnight Suns oraz LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić z oficjalnej strony D23 Expo, kanału Disney D23 Expo na YouTube oraz profilu Twitch Marvela.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze