Skip to main content

Jutro zobaczymy Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition

Aktualizacja: Premiera w przyszłym tygodniu.

Aktualizacja: Zgodnie z oczekiwaniami, Ubisoft potwierdził, że Beyond Good & Evil - 20th Anniversary Edition ukaże się 25 czerwca na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

W planach dla nowego wydania jest odświeżona oprawa graficzna i sterowanie, a także automatyczne zapisywanie rozgrywki oraz przenoszenie postępów pomiędzy platformami. Do tego nowy tryb dla miłośników przechodzenia gier na czas i osiągnięcia do odblokowania.

Zobacz na YouTube

Oryginalna wiadomość: Po licznych przeciekach, oficjalna prezentacja Beyond Good & Evil - 20th Anniversary Edition odbędzie się jutro, podczas specjalnego pokazu Limited Run Games Showcase.

Okazuje się, że ta firma - zajmująca się produkcją kolekcjonerskich wydań gier - także zorganizuje letni pokaz. Start 20 czerwca o godzinie 20:00 polskiego czasu, a wśród uczestników pojawi się najwyraźniej Ubisoft, wraz ze swoją klasyczną platformówką.

Wieści przekazano na oficjalnym koncie Beyond Good & Evil w serwisie X. Są nawet panele komiksowe autorstwa Huberta Chevillarda, prezentujące ulubionego wujka Pey'ja.

„To zobaczenie na Limited Run Games Showcase jutro o 20:00, gdzie otrzymamy więcej informacji na temat Beyond Good & Evil - 20th Anniversary Edition” - napisano w komunikacie, który nie zostawia zbyt wiele złudzeń.

Taka odświeżona wersja klasyka wycieka już od lat. W sierpniu 2023 roku tytuł wymieniono na stronach ESRB, organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom wydawanym w USA. Kilka miesięcy później w sieci pojawiły się xboksowe osiągnięcia

Wtedy też Ubisoft ostatecznie zdecydował się na oficjalne potwierdzenie, że gra powstaje. Niedawno - w ubiegłym tygodniu - do zestawienia przecieków dodano także trofea PlayStation.

Zobacz także