Skip to main content

Beyond Good & Evil coraz bliżej powrotu? Ujawniono trofea z nowego wydania

Kolejna wskazówka.

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zabrakło na niedawnej imprezie Ubisoftu, lecz wygląda na to, że okolicznościowe wydanie kultowej produkcji jest bliskie wydania.

Jak bowiem dopatrzył się serwis Exophase, w bazie danych PlayStation pojawiły się już trofea z gry o takim właśnie tytule. Osiągnięć do odblokowania jest łącznie 35, z platyną włącznie. To już drugi przeciek tego typu, po tym jak tytuł ujawniono w listopadzie w sklepie Xbox Store.

O produkcji słyszeliśmy jednak już wcześniej, ponieważ w sierpniu 2023 roku Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition pojawiło się na stronach ESRB, organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom wydawanym w USA.

Wyciekły już nawet screeny z remastera

Kilka miesięcy później w sieci pojawiły się xboksowe osiągnięcia i Ubisoft ostatecznie zdecydował się na oficjalne potwierdzenie, że gra powstaje. Francuski wydawca obiecywał więcej informacji na początku obecnego roku, lecz nic takiego nie miało miejsca i od tego czasu trwa cisza.

Spekulowano więc, że tytuł pojawi się właśnie na imprezie Ubisoft Forward, co także skończyło się na nadziejach. Trofea PlayStation mogą sugerować rychły debiut, ale warto pamiętać, że tak samo myślano po ujawnieniu osiągnięć xboksowych - niemal rok temu.

Uwaga skierowana jest teraz na następną transmisję Nintendo Direct, ponieważ gra ukaże się podobno również na konsolach Switch (platformę wymieniano we wpisie ESRB). Nie wiadomo jednak, kiedy japońska korporacja może przeprowadzić pokaz.

Zobacz także