Skip to main content

Joker 2 to podobno musical z udziałem Lady Gagi

Zaskakujący koncept.

Niedawno reżyser „Jokera” z Joaquinem Phoenixem potwierdził, że powstaje kontynuacja. Teraz jednak pojawiły się doniesienia, z których wynika, że film realizowany jest w formie musicalu.

Źródłem wieści jest renomowany w branży kinowej serwis The Hollywood Reporter. Dziennikarze portalu twierdzą - powołując się na anonimowych informatorów - że obecnie trwają wstępne rozmowy z Lady Gagą, która miałaby wystąpić w produkcji.

Znana piosenkarka podobno wcieli się w Harley Quinn, czyli towarzyszkę Jokera, w którym zakochała się, kiedy był jej pacjentem w Arkham. W komiksach parę łączy specyficzna więź, co mogłoby tłumaczyć podtytuł filmu - „Folie à deux” odnosi się do paranoi indukowanej, a więc stanu, gdy osoba związana z chorym bezkrytycznie traktuje urojenia podopiecznego.

Redakcja The Hollywood Reporter przekonuje, że powstająca produkcja będzie musicalem, choć dokładne szczegóły nie są na razie znane. Samych wieści nie potwierdzili na razie przedstawiciele Warner Bros.

Dziennikarze zaznaczają również, że choć na jednym z niedawnych zdjęć widzimy Joaquina Phoenixa czytającego scenariusz „Jokera 2”, udział aktora nie został jeszcze dopięty pod względem formalnym - artysta nie podpisał jeszcze stosownej umowy.

Zobacz także