Skip to main content

Invincible, Niezwyciężony - Wrak balona, kryjówka Sojuszu

Jak dotrzeć do balona i kryjówki Sojuszu.

Przygoda w grze The Invincible (Niezwyciężony) wciąż trwa. Po ucieczce od Chmury musimy wydobyć rejestry z wraku balona.


Na tej stronie:


Droga do balona

Po rozmowie z Novikiem i zlokalizowaniu balona powstań i obróć się w lewo. Zejście niżej (1) znajduje się pod wznoszącą się górą. Zejdź niżej, a następnie wsiądź do łazika przysłanego przez astrogatora.

Zjedź na dół. Gdy dotrzesz do drogi konwoju, którą poznasz po ogromnych śladach pojazdu, skręć w prawo (2). Po chwili dotrzesz do balona. Wyciągnij z niego rejestr i przejrzyj zapisy.


Kryjówka Sojuszu

Odkryjesz, że niedaleko głównego obozu Sojuszu znajduje się kryjówka. Kontynuuj jazdę po śladach, a dotrzesz do Bazy Sojuszu. Możesz ponownie ją zbadać, co pozwoli na odczytanie zapisów z nowej sondy, lub od razu udać się w stronę kryjówki.

Aby ściągnąć sondę na ziemię, udaj się do centrali dowodzenia. Podobnie jak wcześniej, usiądź przed stanowiskiem kontroli maszyn. Wybierz drugi kanał, a następnie wyląduj na wyznaczonym miejscu.

Gdy rozejrzysz się już po Bazie, pora udać się do kryjówki. Zauważysz ją bez problemu - będzie oznaczona zarówno na mapie, jak i w świecie. Wespnij się po półkach skalnych, by do niej dojść i poznać ocalałych.


Następnie: Invincible, Niezwyciężony - zakończenie: Chmura, Kondor, szpital

Spis treści: Invincible, Niezwyciężony - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Invincible, Niezwyciężony - pole siłowe, transporter

Zobacz także