Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Into the Dead 2 - jak szybko zdobywać: pieniądze, srebro, części (parts), smakołyki (treats)

Najlepsze metody.

Into the Dead 2 to darmowa gra z opcjonalnymi płatnościami. W tego typu tytułach zbieranie materiałów czy pieniędzy zazwyczaj zajmuje sporo czasu, jeśli nie chcemy wydać realnej gotówki. W tym poradniku pokażemy ci, jak najszybciej zdobywać materiały.

Chodzi zarówno o srebro (silver), jak i części do broni (parts) oraz smakołyki dla zwierząt (treats). Na początku opisujemy metodę ogólną, a potem przechodzimy do szczegółów.


Darmowe przedmioty w Into the Dead 2 - metoda ze sklepem

Wchodząc do cyfrowego sklepu w grze, wcale nie musisz wydawać prawdziwych pieniędzy. Okazuje się, że zaglądając tam codziennie, możesz zapewnić sobie stały przypływ materiałów.

Po wejściu do sklepu (1) z głównego ekranu, poszukaj czerwonych przycisków z napisem Watch video (2). Obejrzyj każdą dostępną reklamę i ciesz się darmowymi przedmiotami - częściami do broni, smakołykami i wyposażeniem.

Wśród wyposażenia możesz znaleźć jedzenie dla psa (dog food), noże, granaty, amunicję specjalną, a nawet złoto - choć ostatni surowiec jest oczywiście niezwykle rzadki.

Reklamy odnawiają się co pewien czas (kilka razy dziennie), więc często zaglądaj do sklepu, by jak najlepiej wykorzystać tę metodę.


Jak zdobyć więcej części do broni (parts)

Najlepszym sposobem na zdobywanie części jest osiąganie więcej gwiazdek za poziomy w kampanii fabularnej. W każdej misji możesz zdobyć maksymalnie pięć gwiazdek. Wymagania (3) są oznaczone na ekranie startowym zadania.

Każda gwiazdka przybliża cię do zdobycia darmowej, dużej skrzynki z częściami. Liczbę wymaganych odznaczeń (4) zobaczysz na ekranie głównym gry.

Skrzynię z częściami otrzymasz też za zakończenie kampanii fabularnej i dzienne wydarzenia (daily eventy). Te ostatnie są świetnym sposobem na zachowanie stałego przypływu części, ale musisz pamiętać, że masz tylko kilka darmowych podejść do misji. Im lepiej sobie poradzisz, tym większa szansa na części.


Jak szybko zdobywać srebro (silver)

Najlepszą metodą na zdobywanie srebra jest po prostu wykonywanie misji fabularnych - a w szczególnością powtarzanie starych. Po zakończeniu każdego zadania otrzymasz dwie torby do otwarcia, z czego dwie są darmowe (jedna otwiera się automatycznie, druga za reklamę, a trzecia za złoto).

Możesz nawet skupić się na wielokrotnym przechodzeniu pierwszego poziomu - za każdym razem otrzymasz możliwość zdobycia srebra. Dobra wiadomość jest też taka, że powtórne przechodzenie misji kosztuje mniej energii niż nowe zadanie.

Jeśli zdecydujesz się na metodę z pierwszym poziomem, nie zabieraj ze sobą psa ani nie atakuj nawet zombie - po prostu omijaj je i dobiegnij do końca. Następnie powtarzaj procedurę.

Jeżeli masz na koncie złoto, dobrym pomysłem jest wymiana go na srebrne monety, korzystając z opcji Currencies w sklepie. Potrzebujesz srebra do ulepszania broni, więc to najcenniejsza waluta.


Jak zbierać smakołyki (treats)

Oprócz korzystania z metody ogólnej (na początku poradnika), nie ma innego sprytnego sposobu na zdobywanie większej ilości smakołyków. Najkorzystniej jest po prostu podejmować się zadań fabularnych i powtarzać starsze misje, by zyskać treats z paczek na końcu.

Niestety smakołyków nie otrzymujemy za gwiazdki lub dzienne wydarzenia.

Spis treści: Into the Dead 2 - poradnik i wskazówki

Poprzednio: Into the Dead 2 - broń: ulepszanie, kupowanie i zdobywanie nowej

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły