Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West jednak nie w tym roku? Sony nie wyklucza

Gra na razie ma ukazać się zgodnie z planem.

Przedstawiciel Sony nie wykluczył, że powstające Horizon Forbidden West ostatecznie nie ukaże się w bieżącym roku.

Hermen Hulst, który jest szefem PlayStation Studios, a wcześniej kierował odpowiedzialnym za wspomniany tytuł zespołem Guerrilla Games, w rozmowie z oficjalnym blogiem PlayStation stwierdził, że choć najpewniej sequel przygód Aloy pojawi się zgodnie z planem, może dojść do opóźnienia.

- Uważamy, że jesteśmy na dobrej drodze, by wydać grę w tegorocznym okresie świątecznym. Nie jest jednak to jeszcze do końca pewne, ale pracujemy tak ciężko, jak tylko możemy, by wkrótce potwierdzić finalną datę premiery - mówi menedżer.

Niedawno Sony zaprezentowało pierwsze fragmenty rozgrywki z Horizon Forbidden West. Kilkunastominutowy gameplay przedstawiał między innymi nowości, które twórcy wprowadzają w kontynuacji.

Produkcja od studia Guerrilla Games zmierza na PS5 i PS4. Akcję osadzono pół roku po wydarzeniach z pierwszej części. Ponownie wcielimy się w Aloy, która wyrusza na zachód Stanów Zjednoczonych w celu odkrycia źródła choroby, niszczącej florę i faunę.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze