Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hideo Kojima eksperymentuje z nową grą

Deweloper pokazuje zdjęcia zza kulis.

Hideo Kojima wraz ze swoim studiem pracuje już nad kolejnym projektem. Zespół prowadzi „eksperymenty” związane z tajemniczym tytułem, co pokazał na udostępnionych zdjęciach.

Fotografie prezentują projektanta w towarzystwie deweloperki ubranej w strój, który najpewniej zbiera dane przesyłane do komputera. Jeden z obrazków przedstawia ułożone na podłodze pole, pośrodku którego umieszczono dwie kartki z narysowanym sercem.

„Przez długi czas pracowałem z moim zespołem zdalnie, więc wielką frajdą jest możliwość spotkania się [w biurze - dop. red.] i pracowania nad projektem! Przypomina mi to radość ze wspólnego tworzenia nowych rzeczy czy zabawy w piaskownicy, gdy byłem dzieckiem” - pisze Kojima.

Na razie nie wiadomo, nad czym dokładnie pracuje Japończyk. Niektórzy podejrzewają, że tajemnicza gra będzie horrorem, na co miałyby wskazywać przygaszone światła i latarka, którą trzyma deweloper na jednym ze zdjęć.

Przypomnijmy, że Kojima w przeszłości chciał zrealizować produkcję grozy, czego efektem było ostatecznie anulowane Silent Hills. Niewykluczone, że teraz ponownie zamierza spróbować sił we wspomnianym gatunku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze