Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Wysoka stawka, lowridery, wyścig

Pierwsze wyścigi samochodowe w grze.

Wysoka stawka, lowridery to misja w GTA San Andreas, a także pierwsze zlecenie od Cesara Vialpando. W trakcie tego zadania weźmiesz udział w wyścigach samochodowych po ulicach miasta.


Na tej stronie:


Wysoka stawka, lowridery - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wcześniej ukończyć zadanie Cesar Vialpando. Dodatkowo, konieczny jest pojazd typu lowrider. Samochód tego typu znajdziesz w alejce (1), tuż obok czerwonego pola (2), które rozpoczyna misję (na mapie oznaczone inicjałem CV).


Wyścigi samochodowe

Po scenie przerywnikowej podążaj za Cesarem do miejsca startu wyścigu. Po jego rozpoczęciu twoim celem jest przejeżdżanie przez czerwone strefy (3). Do zaliczenia jest kilkanaście tego typu miejsc. By wygrać wyścig musisz dojechać do ostatniego punktu na pierwszym miejscu - swoją pozycję (4) sprawdzisz spoglądając w prawy dolny róg ekranu.

Jako że jest to pierwszy wyścig w grze, nie powinien stanowić dla ciebie większego wyzwania. Uważaj jednak by nie zniszczyć auta i nie dachować, a także nie używaj w jego trakcie broni palnej. Po przejechaniu przez ostatnią strefę misja dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Import: handlarz z bronią

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze