Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Online otrzymało szalony tryb z wielkimi piłkami - ale tylko na PS4

Wariant przygotowany przez jednego z fanów.
  • W GTA Online pojawił się stworzony przez fana tryb z wielkimi piłkami
  • Gracze muszą przetrwać na boisku atakowanym przez snajperów

Jeden z fanów GTA Online przygotował wariant, w którym istotną rolę odgrywają dużych rozmiarów piłki. Opcja dostępna jest na razie tylko na PS4.

Moduł to wariacja na temat deathrun, w którym gracze muszą przetrwać na torze z przeszkodami. W trybie zaprojektowanym przez użytkownika o pseudonimie S-PxRxE należy dotrzeć do bramki na drugim końcu boiska, w czym starają się przeszkodzić przeciwnicy z potężnymi snajperkami.

Aby przedostać się do wskazanego punktu, trzeba ukrywać się za dużymi piłkami i kulami do kręgli. U celu umieszczono nagrody w formie pojazdów i broni, którymi - jak przekonuje Rockstar Games - można „zemścić się” na oponentach.

Dostęp do trybu w grze można uzyskać poprzez zaznaczenie wspomnianego wariantu w usłudze Social Club, co umożliwi następnie włączenie modułu z poziomu menu w GTA Online.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze