Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 - ile będzie misji

Liczba zadań w kampanii

Gry z serii GTA przyzwyczaiły nas do długich i wciągających kampanii dla pojedynczego gracza, których ukończenie zajmuje nierzadko wiele godzin. Na tej stronie odpowiadamy na pytanie, ile misji trybu fabularnego znajdziemy w Grand Theft Auto 6.

Na ten moment deweloperzy nie udostępnili żadnych informacji na temat liczby misji, jakie rozegramy w grze. Biorąc jednak pod uwagę, że w GTA 5 było 70 misji, w GTA 4 niemal 90, a rekordowe pod tym względem GTA San Andreas oferowało 100 zadań do wykonania, to szósta odsłona serii z pewnością pozwoli rozegrać około 80 misji.

Więcej informacji na ten temat poznamy zapewne w okolicach premiery gry, kiedy pierwsi influencerzy i dziennikarze branżowi otrzymają dostęp do recenzenckich kopii tytułu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w sieci pojawią się wówczas przecieki o misjach. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, poznaj wszystkie informacje o GTA 6 - premiera, miasto, mapa i nowości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze