Skip to main content

Głosowanie: Gra Roku 2017 wg Czytelników Eurogamer.pl

AKTUALIZACJA: Zakończyliśmy głosowanie.

AKTUALIZACJA: Zakończyliśmy głosowanie - wyniki, tradycyjnie, opublikujemy w okolicy świąt.

Witamy i zapraszamy do szóstego już głosowania na najlepszą grę roku według czytelników Eurogamer.pl!

Wasza statuetka z Uncharted 4 w ubiegłym roku powędrowała do PlayStation Polska

Podobnie jak w poprzednich latach, sami tworzycie ranking najlepszych pozycji. My jesteśmy jedynie pośrednikiem Waszych opinii (i zabawnych cytatów). Zerknijcie koniecznie, jak głosowaliście rok temu - nie obyło się bez niespodzianek, a zwycięzcą został Uncharted 4.

W Waszym imieniu wręczyliśmy przedstawicielom Sony piękną, szklaną statuetkę. Kto otrzyma ją w tym roku? Zależy tylko od Was!

W głosowaniu prosimy o wskazanie pięciu gier, które zostały wydane w tym roku. Gra z pierwszego miejsca otrzymuje 8 punktów, z drugiego - 4 punkty, a z trzeciego - 2 punkty. Kolejne tytuły, z pozycji czwartej i piątej - po jednym punkcie. Należy wybrać minimum trzy pierwsze miejsca.

Na podstawie oddanych głosów wyjątkowo zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji dokona skrupulatnych obliczeń i tak powstanie lista 20. najlepszych gier 2017 roku według Czytelników Eurogamer.pl. Wcześniej dowiecie się również, jakie gry znalazły się poza zestawieniem - na miejscach od 50. do 21.

Jeśli jakiegoś ważnego waszym zdaniem tytułu nie ma w opcji wyboru, dajcie koniecznie znać - zaktualizujemy listę. Będzie nam bardzo miło, jeśli dopiszecie kilka słów, za co tak bardzo polubiliście wskazaną grę - wybrane cytaty znajdą się tradycyjnie w zestawieniu.

  • Głosowanie trwa do 18 grudnia, do godz. 12:00. Aby zagłosować, zaloguj się. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Zobacz także