Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Geralt w wannie to najnowsza emotka w Destiny 2

I kosztuje 65 złotych.

W Destiny 2 rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek, nazwany Sezonem Życzenia. Z tej okazji do gry trafiły specjalne pakiety kosmetyczne, pozwalające upodobnić postacie graczy do Wiedźmina Geralta w wersji znanej z kultowych gier studia CD Projekt RED. Oprócz pancerzy i pojazdu otrzymaliśmy także m.in. emotkę nawiązującą do prologu Wiedźmin 3.

Jak zauważył serwis Kotaku, emotka nazwana po prostu „kąpiel w beczce” w oczywisty sposób odnosi się do sceny snu z prologu Wiedźmina 3, gdzie Geralt zamierza wziąć relaksującą kąpiel w wannie, zanim ta zostanie przerwana przez przywołaną przez Yennefer Endregą. Pomimo niemal identycznej animacji wchodzenia do wanny, tym razem jest ona tylko hologramem wypełnionym niebieską energią.

Przemoczona zbroja to niska cena za prawdziwy relaks” - możemy przeczytać w opisie produktu. Jednak jego prawdziwa już jednak taka niska nie jest, ponieważ kosmetyk wyceniono na 1200 sztuk srebra, czyli waluty premium gry. O ile nie została nam na koncie reszta z poprzednich transakcji, do zakupienia animacji będziemy musieli doładować konto kwotą co najmniej 65 zł, co da nam 1700 sztuk srebra.

Oprócz tego w ramach współpracy Bungie i CD Projekt RED możemy zakupić także inną animację - cios kończący, pokazujący naszą postać dobijającą przeciwnika za pomocą wiedźmińskiego znaku oraz skórki dla statku kosmicznego, towarzyszącego nam ducha oraz motocykla Wróbel.

Według informacji na blogu PlayStation, deweloperzy z obu studiów stanęli przed dużym wyzwaniem, aby przedmioty z jednej strony nie wydawały się oderwane od futurystycznej stylistyki Destiny 2, ale jednocześnie jasno nawiązywały do średniowiecznego klimatu polskiej megaprodukcji. Zbroje dla trzech klas wyglądają więc jak wykonane ze skóry, futra i metalu oraz zawierają znajome detale - na szyi Strażników widzimy amulety szkół, a na plecach pochwy z dwoma mieczami.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Destiny 2: The Final Shape

Video Game

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze