Skip to main content

Gameplay z Overdose wyciekł do sieci. Nowy projekt Hideo Kojimy

Materiał człowieka bez koszuli.

W sieci pojawił się spory materiał z rozgrywki w grze Oderdose. Tytuł nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, lecz nieoficjalnie mówi się, że to nowy horror Hideo Kojimy, z Margaret Qualley w roli głównej.

Ujawnione wideo wydaje się potwierdzać te założenia. Bohaterka w niebieskiej sukience przekrada się przez ciemne korytarze z latarką w ręku. Zwiedza najwyraźniej jakąś placówkę badawczą lub militarną. Przeciwników nie widać, lecz z całą pewnością gdzieś się skrywają.

Interesujący jest sposób opublikowania treści. Oglądamy bowiem materiał z serwisu YouTube, ale włączony na telefonie przez mężczyzną bez koszuli, co wyraźnie widać w odbiciu na wyświetlaczu. Jeśli o wyciekach mowa, jest to zapewne jedno z ciekawszych źródeł w ostatnim okresie.

Pierwsze konkrety - nadal nieoficjalne - ujawnił w czerwcu leaker Tom Henderson. Ten otrzymał podobno pliki od anonimowego źródła. Z opisu wynikało, że mowa dokładnie o tym, co teraz wyciekło. Kto wie, może informatorem był właśnie Facet Bez Koszuli.

Projekt nie jest rzekomo kontynuacją Death Stranding, ale zobaczymy aktorkę znaną ze wspomnianej produkcji. W główną bohaterkę wciela się bowiem wspomniana Margaret Qualley, która w poprzednim tytule Kojimy zagrała Mamę.

Henderson nie wykluczał, że Overdose może być tajemniczym projektem, który Japończyk przygotowuje dla Microsoftu, ale nie są to potwierdzone wieści. Istnieje szansa, że oglądany materiał przygotowano na jakiś pokaz - być może The Game Awards w grudniu.

Zobacz także