Skip to main content

Overdose to podobno nowy projekt Hideo Kojimy. Renomowany informator widział grę w akcji

Horror z gwiazdą Death Stranding.

Horror Overdose jest kolejnym projektem, nad którym pracuje Hideo Kojima wraz ze swoim zespołem - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Źródłem wieści jest Tom Henderson, jeden z najbardziej renomowanych informatorów. Na łamach serwisu Try Hard Guides przekonuje, że od anonimowego źródła otrzymał materiał, który pokazuje grę w akcji.

Wideo przedstawia podobno fragment, w którym ubrana w niebieską sukienkę bohaterka przemierza ciemny korytarz, oświetlając drogę latarką. Akcję ukazano z perspektywy kamery umieszczonej za plecami postaci, ale nagranie sugerowało, że można też aktywować widok FPP.

Film zwieńczył tak zwany jump scare, czyli nagłe pojawienie się potwora, po czym na ekranie wyświetlił się napis „Game Over”, a następnie nazwa Overdose z komunikatem, że to „gra Hideo Kojimy”.

W Overdose główną rolę zagra podobno aktorka z Death Stranding

Projekt nie jest rzekomo kontynuacją Death Stranding, ale podobno zobaczymy aktorkę znaną ze wspomnianej produkcji. W główną bohaterkę wcieli się bowiem Margaret Qualley, która w poprzednim tytule Japończyka zagrała Mamę.

Henderson nie wyklucza, że Overdose może być tajemniczym projektem, który Kojima przygotowuje dla Microsoftu, ale nie są to potwierdzone wieści. Istnieje również opcja, że pozycja zostanie ujawniona w trakcie czwartkowej imprezy Summer Game Fest.

Co ciekawe, organizator wydarzenia - Geoff Keighley - opublikował na Twitterze wpis, który część internautów traktuje jako reakcję właśnie na nieoficjalne wieści o projekcie Japończyka. To o tyle możliwe, że prezenter już wielokrotnie współpracował z japońskim deweloperem.

Zobacz także