Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Franklin wraca do GTA Online. Wkrótce premiera dodatku The Contractor

Wraz z Lamarem i Dr. Dre.

Rockstar Games zapowiedziało The Contractor - kolejną dużą aktualizację GTA Online. Darmowy dodatek zadebiutuje 15 grudnia, a najważniejszym elementem DLC będzie wracająca postać Franklina.

Jeden z trójki głównych bohaterów kampanii fabularnej Grand Theft Auto 5 jest właścicielem F. Clinton & Partner - agencji pomagającej celebrytom z Vinewood. Firma zleci graczom zadanie dla ważnego klienta.

Jak wyjaśniają odpowiedzialni za projekt deweloperzy, z Franklinem skontaktuje nas Lamar, z którym już wcześniej współpracowaliśmy podczas przygody w GTA Online.

Wspomnianym ważnym klientem jest zaś sam Dr. Dre - prawdziwy raper, gościnnie występujący w gangsterskiej serii Rockstara. Muzyk w tajemniczych okolicznościach zgubił telefon, zawierający niepublikowaną dotychczas muzykę artysty.

Zobacz też: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Staniemy przed zadaniem odzyskania urządzenia. Twórcy obiecują, że podczas realizacji misji trafimy do rodzinnej dzielnicy Franklina, weźmiemy udział w najekskluzywniejszych imprezach w mieście i zwiedzimy biura FIB.

W planach nowa stacja radiowa, którą poprowadzi „specjalny gość”, a także dodatkowe utwory muzyczne w dotychczasowych stacjach - wśród nowości pojawią się piosenki Dr. Dre i innych muzyków. Do tego kolejne zlecenia, rodzaje broni i pojazdy.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze