Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Zatańcz we Wzorzystej Wypożyczalni, busie plażowym i Zalewie Kajaków

Mapa ze wskazówkami.

Ruszyły nowe pakiety wyzwań w Fortnite, w tym Bila nr 8 konta Scratch. Jedno z zadań jest związane z tańczeniem w podanych lokacjach: Wzorzystej Wypożyczalni, busie plażowym i Zalewie Kajaków.

Poniżej mapa z zaznaczonymi lokalizacjami oraz dodatkowe wskazówki.

Wypożyczalnia, bus i zalew w Fortnite - mapa i lokalizacja

Wspomniane w treści zadania lokacje to punkty orientacyjne, czyli miejsca, które nie są nazwane na mapie. Zaznaczyliśmy je na poniższym obrazku:

Wzorzysta Wypożyczalnia to jedno z najrzadziej odwiedzanych miejsc w Fortnite, ze względu na nieciekawe położenie. Lokację znajdziesz na krańcu mapy w południowo-zachodniej części, pod Zielonymi Żywopłotami. To kilka kolorowych domków wypoczynkowych, postawionych na plaży:

Źródło: Mati na YouTube

Aby odwiedzić busa plażowego, musisz się udać daleko na północno-wschodni kraniec mapy. Tam również jest plaża, a na szczycie wcięcia stworzonego przez wodę, odnajdziesz właściwe miejsce. To niemal bezpośrednio na zachód od Kurzących Kominów:

Źródło: Mati na YouTube

Ostatnia lokacja to Zalew Kajaków, który znajduje się na małej wysepce pośrodku jeziora we wschodniej części mapy - nad Sklepową Sadybą:

Źródło: Mati na YouTube

Pamiętaj, że nie wystarczy odwiedzić wspomnianych lokacji - w każdej musisz jeszcze zatańczyć. Nada się dowolna emotka.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze