Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Przejedź samochodem lub ciężarówką przez szczelinę

Gdzie znaleźć rifty i auta.

Wyzwania 8 tygodnia 4 sezonu w Fortnite są już dostępne. Jedno z nich wiąże się ze znalezieniem szczeliny i przejechaniem przez nią dowolnym autem. Na tej stronie wytłumaczymy ci, jak zrealizować cel.

Spis treści:


Szczeliny na mapie Fortnite

W Fortnite nietrudno znaleźć samochód, ale nieco trudniej jest w przypadku szczelin. Na szczęście pojawiają się one w konkretnych miejscach, które zaznaczyliśmy na poniższej mapie.

W okolicy każdej szczeliny powinno znajdować się jakieś auto. Pamiętaj też, że szczeliny znikają, kiedy użyje ich gracz. Jeśli więc nie znalazłeś portalu w oznaczonym miejscu, prawdopodobnie zrobił to ktoś przed tobą.


Jak przejechać przez szczelinę - najszybszy sposób

Aby wykonać zadanie, możesz skorzystać z dowolnej szczeliny i dowolnego samochodu, jednak problem polega na tym, że większość szczelin znajduje się dość wysoko. Żeby się do nich dostać, musisz zbudować rampę i wjechać na nią autem.

Jeśli nie chcesz tego robić, udaj się do lokacji Stark Industries - tam zawsze znajdziesz szczeliny unoszące się tuż nad ziemią, w które wystarczy po prostu wjechać.

W okolicach niebieskiego mostu znajdziesz zarówno samochody, jak i szczelinę

Alternatywnym sposobem wykonania zadania jest udanie się do szczeliny na południowy zachód od Stark Industries, do sektora E4 na mapie. Na drodze powinna stać ciężarówka, którą wystarczy poprowadzić na wzgórze niedaleko:

Ciężarówka i szczelina nieopodal Stark Industires

W tym zadaniu musisz przejechać tylko przez jedną szczelinę, więc nie powinno ci to zająć dużo czasu.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 4 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze