Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Przebierz się w Budce Telefonicznej w różnych meczach

Mapa do zadania.

W Fortnite ruszył 2. sezon rozgrywek, a wraz z nim kolejny pakiet wyzwań. Jedno z zadań związane jest z przebieraniem się w budkach telefonicznych. To nowa funkcja, związana po części z wprowadzeniem do gry postaci niezależnych z frakcji Mroku lub Duchów.

Poniżej podpowiadamy, w jaki sposób wykonać zadanie i gdzie znaleźć budki telefoniczne na mapie.

Budki telefoniczne w Fortnite - mapa i lokalizacja

Budki telefoniczne, w których możesz się przebierać, znajdują się w pięciu nowych lokacjach w grze. Zaznaczyliśmy je na poniższej mapie:

Musisz się więc udać do:

  • Rekina
  • Jachtu
  • Platformy
  • Agencji
  • Groty

Najłatwiej znaleźć budkę telefoniczną na Jachcie. Po prostu udaj się tam zaraz po wyskoczeniu z busa i zerknij na rufę łodzi, gdzie znajduje się miejsce do lądowania helikopterów (z literą „H”). Tam zobaczysz czerwoną budkę.

Gdy znajdziesz już miejsce do przebrania się, wystarczy, że podejdziesz do budki i przytrzymasz przycisk interakcji. Musisz to zrobić w trzech różnych meczach.

W każdej z pięciu nowych lokacji znajduje się postać kierowana przez sztuczną inteligencję, która zaatakuje, gdy tylko cię zobaczy. Kiedy jednak przebierzesz się za pomagiera, wrogowie będą cię ignorować.

Uważaj nie tylko na NPC, ale również wieżyczki strażnicze, które zadają poważne obrażenia.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 2 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze