Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Wygraj grę na automacie: jak wykonać wyzwanie

Wszystkie lokalizacje.

Wygraj grę na automacie w Siole Szaleństwa lub Bezładnym Brzegu oraz Wygraj grę na automacie w Lodowych Laboratoriach to dwa wyzwania dostępne w 2. sezonie 4. rozdziału Fortnite.

Na tej stronie dowiesz się, jak wygrać grę na automacie i gdzie te automaty się znajdują. Za realizację wyzwania otrzymasz 15 tys. XP, dzięki czemu zwiększysz poziom Karnetu Bojowego.


Jak wygrać grę na automacie w Fortnite

Aby wygrać grę, musisz oczywiście najpierw znaleźć automat arcade. W pierwszej cześci zadania musisz odwiedzić jeden z trzech automatów w Siole Szaleństwa lub jeden z dwóch w Bezładnym Brzegu:

W następnym etapie zadania musisz odwiedzić jeden z dwóch automatów zlokalizowanych w Lodowych Laboratoriach:

Kiedy znajdziesz maszynę, wejdź z nią w interakcję, by ją zhakować. Teraz musisz przenieść kropkę do „iksa”, korzystając ze strzałek w oknie dialogowym.

Oczywiście nie możesz przejść kropką przez szare kwadraty, więc musisz kierować ją naokoło. Kiedy doprowadzisz kropkę do celu, zadanie zostanie wykonane - jak widzisz, nie jest ono zbyt trudne.

Wystarczy, że wygrasz grę w jednym automacie. Gdy ci się uda, reszta lokalizacji zniknie, bo nie będzie ci już potrzebna.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze