Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite prezentuje Geralta i wiedźmińską Szkołę Lamy

Wyjaśniamy, jak zdobyć nową skórkę.

Zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami, do grona grywalnych postaci w Fortnite dołączył Geralt. Specjalną skórkę odblokujemy w ramach wyzwań płatnej przepustki bojowej. Na wszystkich graczy czekają też darmowe dodatki inspirowane nowym cechem wiedźmińskim - Szkołą Lamy.

Oficjalną zapowiedź skórki otrzymaliśmy już w grudniu, jednak dopiero dziś trafiła do gry. Geralt jest częścią płatnej przepustki sezonowej, którą kupimy w wirtualnym sklepie za 950 V-dolców. Odblokowanie bohatera wymaga ukończenia w dowolnej kolejności następujących wyzwań:

  • Aktywuj rozszerzenia rzeczywistości w 5 różnych meczach - nagroda: ekran wczytywania „Geralt z Rivii”
  • Ukończ trzy zlecenia - nagroda: graffiti „Pamięć ciała”
  • Pokonaj bossa - nagroda: plecak „Bronie Wiedźmina”
  • Wykonaj emotkę w Sali tronowej cytadeli - nagroda: emotka „Znak Igni”
  • Zadaj przeciwnikom 500 pkt. obrażeń bronią białą - nagroda: kilof „Stalowy Miecz Wiedźmina”

Kolejny pakiet wyzwań i przedmiotów do odblokowania trafi do gry 28 lutego. Listę wszystkich zadań znajdziemy w menu głównym przepustki bojowej.

Skórka wraz z kosmetycznymi dodatkami do odblokowania

Na wszystkich graczy czeka także Szkoła Lamy, czyli rodzaj darmowych wyzwań inspirowanych wiedźmińskim uniwersum. W nagrodę za wykonywanie zadań na specjalnych mapach związanych z magicznymi znakami otrzymamy sporo punktów doświadczenia oraz dodatków kosmetycznych ze świata Wiedźmina.

Co ważne, do odblokowania Szkoły Lamy nie potrzebujemy przepustki bojowej. Wydarzenie podzielono na cztery „ścieżki”. Pierwsza jest dostępna od dziś, a następne trafią do gry kolejno 14, 21 i 28 lutego. Więcej szczegółów odnośnie trybu oraz długą listę nagród znajdziemy bezpośrednio na stronie produkcji. Zabawa potrwa do 11 marca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fortnite

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze